RAKO töötajad

Karin Zeiger

Juhataja

Magistrikraad sotsiaalteadustes Tallinna Ülikoolist ja MBA TTÜ majandusteaduskonnast. Juhina töötanud 1993. aastast erinevates ettevõtetes, olles istunud nii töövõtja kui tööandja toolil. Raamatupidamisalase tegevusega seotud üle kahekümne aasta ja  Rako Raamatupidamise Büroo OÜ üks asutaja.

“Raamatupidamine ei ole tegevus omaette, vaid tegemist on tugiteenusega, mis peab toimima tõrgeteta ja ettevõtte põhiprotsessi toetavalt.”

Katre Adra

Pearaamatupidaja

Tegev Rako Raamatupidamise Büroo OÜ-s alates 2001. aastast. Õppinud raamatupidamist ja finantsarvestust Marketingi Instituudis (Markkinointi Instituutti) ja rakendusliku kõrgharidusena  Tallinna Majanduskoolis. Tööalaselt huvitub kõigest sellest, mis seondub hea teeninduse ja raamatupidamisalase seadusandlusega.

„Kõige rohkem rõõmu tunnen klientidega suhtlemisest.“

Jelena Utkina

Pearaamatupidaja

Spetsialiseerumine riigiraamatupidamise valdkonnale.
Omandanud Tallinna Majanduskoolis majandusliku kõrghariduse. Töökogemus pearaamatupidajana 2006. aastast, Rako Raamatupidamise Büroo OÜ-s tööl 2008. aastast. Spetsialiseerunud eelkõige riigiraamatupidamiskohustuslastest ettevõtetele. Riigi raamatupidamise korraldus on erisustega ning nõuab äärmist täpsust ja süsteemsust.

Koostööpartnerina tasakaalukas ja uuendustele avatud.

„Hindan täpsust ja põhjalikkust. Valikud ei lähtu ainult emotsioonidest, parima tulemuse.”

Krista Reigam

Pearaamatupidaja

Kõrghariduse omandanud Tallinna Majanduskoolis kaubanduse organiseerimise erialal. Raamatupidamiskogemust üle kahekümne viie aasta, sellest üle kümne aasta Rako Raamatupidamise Büroo OÜ-s. Pikaajalise ettevõtluskogemusega. Mõistab hästi selle olemust ning on alati hea kindel partner alustavatele ettevõtetele.

Kogenud ning lojaalne nõustaja.

„Kõike mida teed tuleb teha hingega ja tunda sellest rõõmu, teisiti ei ole lihtsalt mõtet!”

Evelyn Küttim

Pearaamatupidaja

Omandanud Tallinna Majanduskoolis raamatupidamisalase kõrghariduse. Pearaamatupidajana  töötanud alates 2003. aastast, olles usaldusväärne nõuandja nii ettevõtte juhtidele kui koostööpartneritele.

Uuendusmeelne ja muudatustele avatud.

„Annan endast alati parima. Uuendused ei ole vaid tüütud kohustused, vaid võimalused õppimiseks ning igakülgseks arenguks.”