RAKO tutvustus

RAKO Raamatupidamise Büroo pakub riigi- ja erasektorile raamatupidamisteenuseid, personalijuhtimisteenust, juhtimis- ja finantsjuhtimisalast nõustamist alates aastast 1998.

RAKO Raamatupidamise Büroo missiooniks on aidata ettevõtjaid eesmärkide saavutamisel, olles neile usaldusväärseks ja professionaalseks partneriks.

Täna võime julgelt öelda, et tähtis ei ole ainult lubadus, vaid ka kogemus.
Oma töös väärtustame kliendikesksust, konfidentsiaalsust ja anname endast parima, et nii kliendi juhatus kui ka omanikud saaksid vajalikku teavet ettevõtte tegevusest.

RAKO Raamatupidamise Büroo kollektiiv usub, et oleme suutnud nendest kahest põhimõttest lähtuvalt luua oma klientidele lisaväärtust.

Kuna universaalsus ei ole meie hinnangul alati sama, mis professionaalsus, oleme tänaseks raamatupidamisteenuse osutamisel arendanud välja kolm tegevussuunda, mida juhivad oma ala asjatundjad:

  • raamatupidamisteenus riigi raamatupidamiskohuslastele;
  • raamatupidamine Eestis tegutsevatele äriühingutele, filiaalidele, SA-dele ja MTÜ-dele;
  • raamatupidamine Soomes tegutsevatele eesti äriühingutele.

RAKO Raamatupidamise Büroo teenindab peamiselt väikeseid ja keskmise suurusega ettevõtteid, kes vajavad tugiteenuste näol nii raamatupidamis- kui ka personalijuhtimisteenust, et nad ise saaksid keskenduda oma põhitegevusele.